Головна » Архів матеріалів

Куди рухається юридичний бізнес в 2015 році?

Підбиваючи підсумки 2014 р., представники юридичного бізнесу одностайно заявляли про загальний спад і необхідність затягнути паски. Воно й не дивно, адже через війну на Сході й анексію Криму знана частка українського бізнесу просто зникла, в той час, коли іноземні інвестори масово покидали Україну. Юристи стверджують, що серед останніх в нашій державі залишились лише ті, хто не зміг піти через активи, які неможливо вивести.

 

Судова реформа? – Ні, не чули

Не встигли українці відгуляти всі різдвяні та новорічні свята, як Верховна Рада в першому читанні прийняла два законопроекти, відповідно до яких буде здійснено судову реформу. Так, 13 січня народні обранці проголосували за поданий главою держави законопроект №1656 «Про забезпечення права на справедливий суд», та ініційований групою народних депутатів проект закону про внесення змін до Закону України «Про судоустрій і статус суд ... Читати далі »

Переглядів: 163 | Додав: Administration | Дата: 28.01.2015 | Коментарі (0)

На базі відділення «Правознавство» діє юридична клініка “Bona fides”. Звернутися за безоплатною юридичною допомогою може будь-хто бажаючий. Допомога надається студентами під наглядом викладачів. Каб.210

 

Переглядів: 146 | Додав: Administration | Дата: 28.01.2015 | Коментарі (0)

Привітання

З Днем прав людини!

Ще донедавна для всіх українців мир був повсякденною реальністю. Але сьогодні на Сході держави ведуться бойові дії і колись такі прості слова з побажаннями миру стали головними і визначальними у житті кожного українця зі Сходу і Заходу, Півночі і Півдня.

Генеральна Асамблея ООН проголосила 21 вересня Міжнародним днем миру, днем загального припинення вогню і відмови від насильства.

У цей день кожна людина замислюється над тим, а що вона особисто зробила заради миру і злагоди хоча б у своєму оточуючому світі. Основна ідея свята є теза: «Пробач, і ти отримаєш мир».

Щороку в цей день люди більш ніж у 100 містах по всьому світу беруть участь у Ході, висловлюючи безумовну підтримку Організації Об'єднаних Націй у її роботі, спрямовану на мир у всьому світі.

Невід'ємною процедурою початку святкових заходів служить символічний дзвін «Дзвона миру». Він був відлитий з монет, які зібра ... Читати далі »

Переглядів: 151 | Додав: Administration | Дата: 28.01.2015 | Коментарі (0)

Овен

У представників цього знака з'явиться реальна можливість змінитися на краще.

Телець

Уникайте конфліктів з родичами, такі проблеми можуть привести до великих втрат

Близнюки

Рік принесе Близнюку нові великі плани, обміркувати які варто вже до його початку.

Рак

Зірки віщують представникам Рака благополучний рік, без фінансових втрат, проблем в бізнесі і життєвих потрясінь

Лев

І відпочити, і розважитися вдасться, і попрацювати на свій майбутній добробут

Діва

Діви будуть прив'язані до будинку, побуту, дітей - це звичний стан для знака.

Терези

Розвиток, цілеспрямованість і планування - основні складові життєвого шляху у 2015 році

Скорпіон

У 2015 році Скорпіони будуть активні і заповзятливі.

Стрілець< ... Читати далі »

Переглядів: 154 | Додав: Administration | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

Адвокат з Сімане

Мізо Ямазакі, 37-а адвокатесса в Сімане. Сімане - це 750-тисячна префектура Японії, де жив і працював Коїдзумі Якумо. Прийшовши працювати в юридичну фірму Акіта з гаслом «злочину - засудження, злочинцям - співчуття», вона хоче стати успішним адвокатом.

Але це виявляється не просто. По-перше, вона любить поспати і тому звично спізнюється на роботу, де директор не забуває вилаяти її за це перед співробітниками. По-друге, її відчувають емоційні труднощі в роботі з клієнтами: співчуття - до потерпілих від дій тих, кого вона повинна захищати; засудження тих, кого вона повинна консультувати. Так, в одній справі їй свідомо безуспішно доводиться шукати окуляри потерпілого, щоб примиритися c його матір'ю. В іншому - зрозуміти, чому мати залишила дитину аж на 7 годин, після чого той помер від переохолодження. У третьому - протистояти прокурору, на прізвисько «диявол», самому крутому обвинувачу префектури.

Крім того, героїню ... Читати далі »

Переглядів: 152 | Додав: Administration | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

V Всеукраїнська зимова правнича школа

Дата проведення: 03-08 лютого 2015 року.

Організаторами Школи є Міністерство юстиції України, Координаційна рада молодих юристів України при Мінюсті, Європейський університет.

Місце проведення: Високогірна туристична база "Едельвейс" Європейського університету на горі Бескид (Мижгірський район, Закарпатська обл. с. Верхній Студений - 30 км. від смт. Воловець)

Формат Школи: серія теоретичних та практичних майстер-класів від відомих юристів адвокатів та професійних тренерів з особистого розвитку. Гірськолижний відпочинок та неформальне спілкування))

Мета Школи: формування нової української юридичної еліти, підвищення професійного рівня, самореалізація наукового, творчого, організаційного потенціалу молоді, створення умов для організованого дозвілля та спілкування молодих людей, налагодження співпраці між юридичними студентськими організаціями.

Вартість: участі у школі 1650 грн.(без про" ... Читати далі »

Переглядів: 143 | Додав: Administration | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

Психологія інформації

Інтенсивність соціально-історичних процесів в суспільстві представляє особливі вимоги до особистої автономії, наявності свого психологічного простору, волі і відповідальності кожної людини. Проблема порушення психологічного простору, є найактуальнішою, оскільки він у сенсі слова зачіпає відразу дві царини життя людини.

Інформаційно-психологічна безпека особистості (в широкому розумінні) це:

· по-перше, належний рівень теоретичної і практичної підготовки особистості, при якому досягається захищеність та реалізація її життєво важливих інтересів і гармонійний розвиток незалежно від наявності інформаційних загроз;

· по-друге, здатність держави створити можливості для гармонійного розвитку й задоволення потреб особистості в інформації, незалежно від наявності інформаційних загроз;

· по-третє, гарантування, ро ... Читати далі »

Переглядів: 185 | Додав: Administration | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

Кожного дня ми стикаємося з різними ситуаціями життя, в яких не обійтись без юридичних знань, тому професія "юрист" стає дедалі популярнішою в сучасному суспільстві. Обираючи юридичну спеціальність, потрібно з’ясувати, ким може працювати юрист. Головне - бажання і професіоналізм!

Медіатор - фахівець в галузі альтернативного (позасудового) вирішення спорів.

Основні обов'язки: ведення переговорів з метою знайти компромісний варіант виходу з конфлікту (як правило, застосовується в бізнесі, проте в США медіація широко застосовується і в сімейних спорах).

Колектор - це фахівець по роботі з проблемною заборгованістю. У свою чергу, антиколектор - фахівець, що допомагає домогтися розстрочки кредиту.

Основні обов'язки: забезпечення повернення заборгованості по споживчих кредитах шляхом конструктивного ведення переговорів з позичальником; телефонні переговори з боржниками лізингових, страхових компаній, банків, кредитних спілок, націлені ... Читати далі »

Переглядів: 182 | Додав: Administration | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

1 грудня Україна відзначає День солідарності з інфікованими ВІЛ/СНІДОМ. В цей день проводиться безліч акцій в підтримку хворих. Але це один день з 365 у році. Чи існує допомога в інший час і наскільки вона дієва, пересічні люди можуть тільки здогадуватися.

Якщо ознайомитися з вітчизняним та міжнародним законодавством, можна скласти наступний список нормативно правових актів, які регулюють дане питання:

· Про вдосконалення організації медичної допомоги з хворими на ВІЛ-інфскцію/СНІД: Наказ від 25 трав. 2000 р. № 120: [МОЗ]

· Про невідкладні заходи щодо запобігання поширенню ВІЛ- інфекцй/СНІДу: Указ Президента України від 1 листоп. 2000 р. № 1182

· Декларація про прийняття зобов’язань у зв’язку з епідемією ВІЛ-інфекції/СНІДу: Прийнята спеціал. сесією Ген. Асамблеї ООН з питань ВІЛ/СНІДу, 27 червня 2001 р.

... Читати далі »

Переглядів: 572 | Додав: Administration | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

В’ячеслав Степанович Бігун

Бігун В’ячеслав Степанович (нар. 1974 р. на Закарпатті) — український дослідник. Успішно закінчив юридичний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка (юрист-спеціаліст), Школу права Університету Коннектикуту в США (магістр права), аспірантуру Інституту держави і права ім. В. М. Корецького НАН України і захистив кандидатську дисертацію з юридичних наук (спеціальність «філософія права»).

Навчався і проводив дослідження на юридичному факультеті Гейдельберзького університету, в Альбахській школі європейського права та політики Австрійського коледжу, Торунському університеті ім. Н. Коперніка , Академії міжнародного права (Гаага), Академії європейського права Інституту європейського університету (Флоренція), Міжнародному інституті прав людини (Стразбург). Працював у громадських організаціях (один із засновників і перший керівник Об’є ... Читати далі »

Переглядів: 136 | Додав: Administration | Дата: 23.01.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 3 »