Головна » 2015 » Січень » 23 » Привітання (№4 23.12.2014)
09:24
Привітання (№4 23.12.2014)
З Днем прав людини!
Це свято знаменує річницю ухвалення Генеральною асамблею ООН Загальної декларації прав людини в 1948 році. Декларація прав людини проголошує права особистості, цивільні та політичні права і свободи (рівність усіх перед законом, право кожного на свободу і особисту недоторканність, свободу совісті та інші права).
На даний час нашим головним завданням стоїть захист прав людини та дотримання збоку держави тих прав, які зазначено у національному законодавстві та міжнарордно-правових актах, ратифікованих Україною.
Бажаємо Вам успіхів у роботі, спрямованій на захист прав людини і основоположних свобод, та розбудові демократичного громадянського суспільства.
Пам’ятаймо слова Р. Кеннеді: «Щоразу, коли людина відстоює ідеал або своїм вчинком полегшує долю інших, або виступає проти несправедливості, вона породжує малесеньку хвильку надії, і, перетинаючись одна з одною, ці хвильки, що надходять від мільйонів окремих центрів завзяття і хоробрості, зливаються у потік, що здатен змести найміцніші стіни гноблення і протидії».
Використані джерела: http://vitau.org.ua
Пугачова Анна
49ю

Нагадуємо! На базі відділення «Правознавство» діє юридична клініка “Bona fides”. Звернутися за безоплатною юридичною допомогою може будь-хто бажаючий. Допомога надається студентами під наглядом викладачів. Каб.210
Переглядів: 126 | Додав: asdadssda | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar